Sviatok

Náhodný výber z galérie

Stoličky KD

Voľby do orgánov samosprávy obci 2018 - informácie

Počet obyvateľov obce ku dňu vyhlásenia volieb je 361 obyvateľov.

Voľby do orgánov samosprávy obcí sa konajú dňa 10. 11. 2018 od 7:00 do 22:00 hod., volebná miestnosť je určená v budove Kultúrneho domu - zasadačka obecného úradu.

Obecné zastupiteľstvo dňa 23. 7. 2018 uznesením číslo 27.12 určilo, že obecné zastupiteľstvo bude mať celkom 5 poslancov, ktorí sa budú voliť v jednom volebnom obvode utvorenom pre celú obec Údol.

Obecný úrad v Údole týmto oznamuje voličom našej obce, že doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do miestnej volebnej komisie pre Voľby do orgánov samosprávy obcí 2018, je možné zasielať na emailovú adresu obce Údol: obecudol@livenet.sk

Kandidátne listiny na starostu obce a poslancov obecného zastupiteľstva preberá počas úradných hodín zapisovateľka MVK pani Ing. Emília Murcková.

Dňa 11. 9. 2018 do 24:00 hod. kandidátne listiny preberá pani Ing. Emília Murcková.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Údol

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva v Údole